Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO - PÁ | 8:00 - 16:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
18.12.2022
První pomoc

Účast na kurzu NAEMT TECC Provider

V listopadu 2022 se náš instruktor Majkl účastnil kurzu NAEMT TACTICAL EMERGENCY CASUALTY CARE - PROVIDER COURSE, který je certifikovaný americkou National Association of Emergency Medical Technitians (NAEMT). Obsah kurzu byl zaměřený na specifika poskytování přednemocniční neodkladné péče v taktickém prostředí, algoritmickou medicínu, péči o pacienta na jednotlivých úrovních systému TECC, základy kontroly končetinových a spojnicových typů krvácení, zprůchodnění a zajištění dýchacích cest, poranění trupu a jejich diagnostika a terapie, zajištění oběhu a terapie šoku, extrakce pacienta na krátké vzdálenosti, příprava pacienta na transport, Triage.

Po obsolvování kurzu získal certifikát jako poskytovatel Taktické první pomoci. Získané zkušenosti a dovednosti Vám bude předávat na našich trénincích a seminářích. 

   

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
SOG Newsletter
Vytváříme pro své členy a zájemce různé návody, recenze a zajímavosti v oblasti první pomoci, lanových technik, obranné střelby a sebeobrany. Rádi se podělíme o novinky i s Vámi, stačí se přihlásit k odběru SOG Newsletteru. Neposíláme žádný spam, pouze zajímavosti max. 2x měsíčně. Můžete se kdykoli odhlásit.
SOG Shop
SOG Adventure Klub
Sledujte nás
Kontakty
SOG Adventure.cz
PO - PÁ | 8:00 - 16:00
Copyright (c) 2022 - 2023 SOG Adventure z.s. - Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz